sony_xperia_x_performance_desktop

حتماً میدانید که سونی از روزهایِ پایانی سال 2015 برنامه ای را تحت عنوان برنامه بتا آغاز کرد، که بر اساس آن گوشی هایِ اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 کامپکت نسخه ای از اَندروید 6.0 را با قابلیت هایِ بسیار جالب دریافت کردند. اما همانطور که در جریان هستید، برنامه بتا با آخرین فریمور از اَندروید 6.0.1 به پایانِ راه خود رسید و سونی پرونده آنرا مختومه اعلام کرد.

حال امروز خبر جدیدی به دست ما رسیده است که نشان میدهد برنامه بتا هنوز به راهِ خود ادامه خواهد داد، اما در جهاتی دیگر. سونی موبایل امروز رسماً اعلام کرد که گوشی اکسپریا X Performance به عنوان اولین عضو از خانواده جدید X وارد برنامه بتا برایِ دریافت نسخه پیش نمایش اَندروید 7.0 نوقا شده است و پس از معرفی و عرضه اَندروید 7.0 نیز توسعه این نسخه از اَندروید در خلال برنامه بتا همچنان ادامه خواهد یافت.

xperia-x-performance-black-D12-hero-image-010ce0e6a078e284b4a69fb2d597ff6d

سونی موبایل هم اَکنون در حال ثبت نام از کاربران علاقه مند به شرکت در این طرح در کشورهایی من جمله شمال اروپا، لتونی، استونی، ایسلند، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال و هلند میباشد. البته سونی تأکید میکند که ظرفیت این برنامه در فاز اول بسیار محدود است و کاربرانی که علاقه مند به شرکت در این طرح هستند، باید برایِ ثبت نام و شرکت در این طرح خیلی سریع عمل کنند.

سونی هنوز از جزئیات این طرح حرفی به میان نیاورده است و هنوز مشخص نیست که این بروزرسانی چه زمانی برایِ شرکت کنندگان در طرح بتا عرضه خواهد شد و آیا برایِ سایر گوشی هایِ خانواده X در آینده منتشر خواهد شد یا تنها در انحصار قدرتمندترین عضو از خانواده X سونی، گوشی اکسپریا X Performance خواهد ماند.

منبع: