گوشی های هوشمندی که لقب پرچمدار را یدک میکشند، برای اثبات این لقب باید ویژگی های جدید و برتر را در خود جای دهند. اهمیت دوربین در گوشی های هوشمند باعث شده تا در هر نسل، تلفن های هوشمند در زمینه دوربین با نسل های قبل خود تفاوت داشته باشند.

اکسپریا XZ Premium جدیدترین پرچمدار از سونی است که در زمینه دوربین به کلی با نسل قبلی خود متفاوت است. سونی در این تلفن هوشمند 5.5 اینچی از سنسور جدیدی استفاده کرده که با ویژگی های منحصر به فرد خود اکسپریا XZ Premium را سربلند خواهد کرد.

انتظارها برای مشاهده عملکرد جدیدترین سنسور دوربین بسیار طولانی شد. اما بالاخره اکسپریا XZ Premium با دوربین 19 مگاپیکسلی خود به صورت جدی محک خورد. امروز رسانه فون آرنا با در دست گرفتن اکسپریا XZ Premium توانست برای اولین بار تصاویری را از طریق دوربین این تلفن هوشمند به ثبت رساند.

این تصاویر هر چند در اندازه اصلی در اختیار ما قرار نگرفتند، اما میتوانند آنچه را که در نگاه اول از یک دوربین انتظار داریم برای ما نمایش دهد. توضیح بیشتری در خصوص این تصاویر نداریم و فقط از شما دعوت میکنیم تا این تصاویر را در پایین تماشا کرده و نظرات خود را ما با در میان بگذارید.

تصاویر در اندازه اصلی قرار نگرفتند. برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.