tunacat_1_4551_7e7ef4827708372d2e8cbef9e33d3cc2
با معرفی خانواده جدید گوشی های اکسپریا تعداد اسمارت فون های 23 مگاپیکسلی سونی به عدد 5 رسید. پس از اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا Z5 Compact، حالا اکسپریا X و اکسپریا X Performance هم صاحب یک دوربین 23 مگاپیکسلی هستند.

دوربین 23 مگاپیکسلی به کار رفته در دو عضو خانواده X انتظارات را از اکسپریا X و اکسپریا X Performance بالا برده است. اکسپریا X و اکسپریا X Performance با وجود اینکه بر روی کاغذ از دوربین مشابهی با خانواده Z5 برخوردارند اما دارای اندک تفاوتی هستند که در خبرهای قبلی در مورد آن بحث کردیم.

شرایط بسیار ویژه ای بر گوشی های خانواده X حاکم است و بر خلاف گوشی های قبلی سونی، هنوز این دو گوشی از در نمایشگاه MWC خارج نشدند که ما بررسی های آنها را مشاهده کنیم. اما در همین نمایشگاه اولین نمونه تصاویر گرفته شده بوسیله دوربین اکسپریا X توسط وبسایت Gsmarena منتشر شده که آنها را در ادامه تماشا میکنید.

این عکس ها مثل تمام عکس هایی که از نمایشگاه ها مشاهده کرده ایم، از فریمور ابتدایی و آزمایشی این دستگاه ثبت شده است. تکامل نرم افزاری کیفیت دوربین دور از انتظار نیست که در ادامه و هنگام عرضه رسمی میتوانیم آن را مشاهده کنیم. تا آن لحظه میتوانید با اولین نمونه تصاویر دوربین اکسپریا X کیفیت این دستگاه را محک بزنید.
برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی بر روی عکس کلیک کنید. دو تصویر اول با کیفیت 8 مگاپیکسلی و شش تصویر دیگر در اندازه 23 مگاپیکسلی است.