سونی ماه گذشته میلادی در مراسم سالیانه CES از محصولات صوتی و تصویری جدید خود پرده برداشت، که در بین آنها یک پخش کننده بلوری جدید نیز دیده میشد، که اولین پخش کننده بلوری 4K سونی میباشد. اما سونی در مراسم مذکور اطلاعاتی درباره قیمت و زمان عرضه این محصول ارائه نکرد و ارائه این اطلاعات را به زمانی پس از کنفرانس مطبوعاتی خود موکول کرد، که بالأخره این روز فرا رسید.

سونی تأیید میکند که اولین پخش کننده بلوری 4K این شرکت از ماه آینده میلادی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این پخش کننده فرمت هایِ مختلف تصویری را پشتیبانی میکند و نیازی به نگرانی کاربران در این باره وجود ندارد. سونی برایِ اولین پخش کننده بلوری 4K خود قیمتی معادل 299.99 دلار در نظر گرفته است و اعلام کرده از ابتدایِ ماه مارس این پخش کننده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

کاربرانی که مشتاق هستند هر چه سریعتر پخش کننده بلوری 4K سونی را خریداری کنند، از هم اَکنون میتوانند این محصول را در سایت سونی پیش خرید کنند. همچنین، سونی در نظر دارد خانواده جدید تلویزیون هایِ 2017 خود را نیز از ماه آینده میلادی در سراسر دنیا عرض کند، که قیمتی بین 1.000 تا 7.499 دلار خواهند داشت. تلویزیون OLED جدید سونی نیز در این مجموعه قرار دارد.

منبع: