uncharted-4-ps4-slim-bundle12

همانطور که پیشتر نیز اشاره شده بود، جمعه هفته ای که پیشِ رو داریم ( 5 آذر ) به نام جمعه سیاه در کشورهایِ خارجی نامگذاری شده است. این روز در کشورهایِ خارجی و مخصوصاً کشور آمریکا روز بسیار مخصوصی برایِ مردم میباشد، چون کمپانی هایِ بزرگ دنیا پیشنهادات بسیار ویژه ای را در این روز به کاربران ارائه میدهند.

سونی نیز یکی از کمپانی هایِ معروفی است که همیشه پیشنهادات ویژه ای برایِ کاربرانش در روز جمعه سیاه دارد. پیشتر اعلام کرده بودیم که سونی احتمالاً در نظر دارد در روز جمعه سیاه تخفیف ویژه ای را برایِ کنسول PS4 خود در نظر بگیرد و حال این موضوع به تأیید رسمی مقامات بلند پایه سونی رسیده است.

یکی از پیشنهادات ویژه سونی برایِ روز جمعه سیاه، نسخه باندل شده Uncharted 4 کنسول PS4 Slim است، که در ایالت متحده آمریکا به قیمت 249.99 دلار آمریکا در دسترس کاربران قرار دارد و در کانادا نیز، با قیمت 329.99 دلار کانادا در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این پیشنهاد از عصر روز 24 نوامبر 2016 میلادی شروع و در روز 28 نوامبر 2016 میلادی ( دوشنبه هفته آینده ) پایان خواهد یافت.

30981156851_db2ee49647_z

سونی اذعان میکند که پیشنهادِ پیشِ رو یکی از بهترین فرصت هایِ کاربران برایِ تصاحب کنسول PS4 میباشد، چون نسخه جدید و جمع و جور کنسول PS4 با نام PS4 Slim به همراه یک دیسک بلوری بازی انحصاری کنسول PS4 سونی، بازی محبوب و بسیار پرطرفدار Uncharted 4 تنها با قیمت 249.99 دلار آمریکا در دسترشان قرار دارد.

سونی اشاره میکند که با انتشار بازی هایِ بزرگی چون Watch Dogs 2 و Call Of Duty: Infinite Warfare، انتشار بازی انحصاری The Last Guardian در ماه آینده میلادی و انتشار بازی هایِ انحصاری Gran Turismo Sport و Horizon Zero Dawn در ابتدایِ سال آینده میلادی، بهترین فرصت برایِ بازی کردن در اختیار کابران قرار دارد.

سونی در پایان اشاره میکند که این تنها پیشنهاد سونی به مناسبت جمعه سیاه نمیباشد و در آینده ای نزدیک و تا قبل از رسیدن به جمعه سیاه سایر پیشنهادات این کمپانی اَصیل ژاپنی برملا خواهد شد. سونی همچنین از همراهی کاربرانش تشکر ویژه ای کرده و تعطیلات بسیار خوبی را برایِ آنها آرزو میکند.