cover3

به نظر میرسد سناریویِ بروزرسانی هایِ مخفیانه سونی تمامی ندارد! چندی پیش بود که به یک باره مطلع شدیم سونی در سکوت خبری برای سلفی سال گذشته خود، گوشی اکسپریا C4 اَندروید 5.1 لالی پاپ را منتشر کرده است و تقریباً به 24 ساعت نکشید که بروزرسانی مشابهی برای جدیدترین سلفی سونی، فَبلِت اکسپریا C5 Ultra منتشر شد.

در این بین اما، جایِ خالی این بروزرسانی برایِ یکی از میان رده هایِ بسیار قدرتمند بازار که تنها سنسور غول پیکر 21 مگاپیکسلی سونی را در بین تمامی محصولات اکسپریا به دوش میکشد احساس میشد. حال این مهم محقق شده است و مطلع شده ایم که سونی باز هم در سکوت خبری اَندروید 5.1 را اینبار برای جدیدترین میان رده خود نیز منتشر ساخته است.

اینطور که به نظر میرسد سونی قصد دارد با یکپارچه سازی گوشی هایِ میان رده ای که در لیست بروزرسانی مارشمالو قرار دارند و شاید کمی دیرتر از پرچمداران سونی این بروزرسانی به دست آنها برسد مجهز سازد، تا کاربران گوشی هایِ مذکور از این موضوع شاکی نشوند. البته این موضوع تنها در حد حدس و گمان است و نمیتوان با اطمینان کامل چنین پیش بینی ای کرد؛ اما چیزی که پر واضح است، گوشی هایی که در لیست بروزرسانی مارشمالو قرار دارند، حتماً این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

با تشکر از کاربران حمید و Sony 1946