bond-phone-z5

از انگلستان خبر میرسد که اُپراتور وودافون انگلستان با همکاری سونی موبایل، بعد از انتشار رسمی گوشی اکسپریا Z5 در این کشور ( ماه آینده میلادی ) نسخه ای خاص تحت عنوان « اکسپریا Z5 نسخه جیمز باند » را هم به صورت اختصاصی برای علاقه مندان عرضه خواهد کرد.

این نسخه اختصاصی که فقط برایِ کاربران اُپراتور وودافون انگلستان در دسترس خواهد بود با خود تم هایِ مخصوص مأمور 007 ( جیمز باند )، والپیپرهایِ اختصاصی این مجموعه و محتواهایِ اضافی از پشت صحنه فیلم جیمز باند جدید که از طریق نرم افزار اختصاصی Xperia Lounge در دسترس خواهند بود را به همراه خواهد داشت.

جالب است که بدانید کاربرانی که این گوشی را هم اَکنون پیش خرید کنند، علاوه بر پیشنهادات ویژه مخابراتی از طرف اُپراتور وودافون انگلستان، میتواند Action Cam سونی را با قیمت خارق العاده 49 پوند ( قیمت اصلی 240 پوند ) خریداری کرده و در زمان عرضه گوشی آن را به همراه گوشی خود تحویل بگیرند. علاوه بر همه اینها، کاربرانی که این محصول را پیش خرید کنند در مسابقه بزرگ 50 خودرویِ آستون مارتین هم شرکت داده خواهند شد.

نسخه اختصاصی گوشی اکسپریا Z5 مخصوص جیمز باند از فردا ( 16 سپتامبر 2015 میلادی ) برای پیش فروش بر رویِ سایت اُپراتور مخابراتی وودافون انگلستان قرار خواهد گرفت و همزمان با نسخه اصلی این گوشی هوشمند، به خریداران تحویل داده خواهد شد.

bond-phone-z5-2

منبع: