ce09xperia-z-chocolate_KitKat
حدود دو ماه از آغاز به روزرسانی کیت کت برای اکسپریا Z میگذرد و تا به امروز بسیاری از کاربران توانستند این نسخه از اندروید را نیز تجربه کنند. اما صاحبان اکسپریا Z به این مرحله راضی نمیشوند و با معرفی نسخه اندروید 4.4.4 توسط گوگل، علاقه مند به دریافت این نسخه بر روی دستگاه خود هستند.

سونی به عنوان اولین کمپانی، به روزرسانی اندروید 4.4.4 را تنها یک هفته بعد از معرفی این نسخه برای 3 محصول خود عرضه کرد و از این حیث رکورد دار به حساب می آید. این آپدیت سریع صاحبان اکسپریا Z را نیز به تجربه کردن اندروید 4.4.4 امیدوارتر کرده است.

با وجود اینکه هنوز هیچ منبع رسمی از سوی سونی انتشار آپدیت اندروید 4.4.4 را برای دیگر مدل های خانواده Z تایید نکرده است، اما امروز منابع خبری از استرالیا به این اقدام سونی تاکید کردند.

اپراتور استرالیایی Optus در صفحه پشتیبانی خود و در کنار نام اکسپریا Z نوشته است: نسخه آینده نرم افزاری اندروید 4.4.4 خواهد بود. این اپراتور تاریخ انتشار این آپدیت را نیز نیمه دوم ماه ژولای که هم اکنون در آن به سر میبریم اعلام کرده است.
Xperia-Z_Android-4.4.4-640x499
این اپراتور در حالی خبر از انتشار آپدیت اندروید 4.4.4 برای اکسپریا Z داده است که هنوز این نسخه را برای کاربران خود که از اکسپریا Z1 و Z Ultra استفاده میکنند ارائه نکرده است. با این حساب تایید چنین خبری میتواند برای صاحبان اکسپریا Z و مدل های وابسته به آن بسیار امیدوار کننده باشد که جدیدترین نسخه از اندروید را نیز تجربه خواهند کرد.

Xperiablog