سایت تخصصی اکسپریا به عنوان اولین مرجع تخصصی اسمارت فون های اکسپریا در ایران پنج ساله شد… روز ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سایت تخصصی اکسپریا را پیش از همه به کاربران عزیز و فهیم خود تبریک عرض میکنیم. بدون شک حضور شما در تک تک لحظات فعالیت سایت تخصصی اکسپریا بزرگترین سرمایه برای ما بوده که ما را برای ادامه فعالیت در این عرصه دلگرم کرده است.

سایت تخصصی اکسپریا (Xperian) به عنوان اولین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران کار خود را از روز ۲ اردیبهشت سال ۹۱ آغاز کرد که امروز مفتخریم ششمین سال فعالیت خود را در کنار شما آغاز کنیم.

تیم مدیریتی سایت تخصصی اکسپریا همواره بر این تلاش بوده تا با به عنوان یک وبسایت جامع و کامل از اسمارت فون های سونی نیازهای کاربران خود را بر طرف کند. پوشش کامل اخبار و حواشی اسمارت فون های اکسپریا، پاسخگویی به مشکلات کاربران در انجمن تخصصی سایت ، ارائه آموزش های لازم در زمینه حل مشکلات کاربران و … از مهم ترین برنامه های ما در طول مدت فعالیت این سایت بوده که البته در این راه نیز با نواقصی همراه بوده ایم که به کمک شما دوستان و نظرات گرانقدر شما سعی در حل این مشکلات خواهیم داشت.

در سال های گذشته، سعی کردیم تا هر سال تغییراتی در سایت ایجاد کنیم که امسال نیز این مهم را دنبال خواهیم کرد. به زودی قالب سایت به روزرسانی خواهد شد و علاوه بر آن چند بخش جدید نیز به سایت اضافه خواهد شد که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد. ضمن اینکه در هفته های گذشته اولین دوره مسابقه سال را با موضوع عکاسی آغاز کردیم که با پایان یافتن مهلت ارسال تصاویر، تا هفته آینده نتایج نهایی نیز اعلام خواهد شد.

تمام هدف ما جلب رضایت شماست و برای ارائه بهترین خدمات برای علاقه مندان به سونی در ایران تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. امیدواریم ششمین سال فعالیت اکسپریان، بهترین سال فعالیت آن تا امروز باشد. با آرزوی موفقیت برای اکسپریایی ها…