Sony-Porpita-Xperia-Nexus_1

دقایقی پیش تصویر اَسنادی بر رویِ سایت Reddit قرار گرفت که اینگونه ادعا میشود که نامه محرمانه سونی به سردمداران گوگل به عنوان طرح اکسپریا نکسوس است . در این اَسناد نکته هایِ جالبی های لایت شده اند . در بخشی از این اَسناد اشاره شده است که اسم رمز این دستگاه اکسپریا نکسوسی “Porpita” خواهد بود . اذعان شده است که قرار بود این دستگاه در میانه هایِ ماه آوریل معرفی شود ، اما به دلیل مشکلات سیستم رویِ یک چیپ SD 810 ( مشکل داغ شدن بیش از حد پردازنده آن ) ، زمان معرفی این دستگاه تا ماه ژوئن به تأخیر خواهد اُفتاد .

Sony-Porpita-Xperia-Nexus_2

این اَسناد به اصطلاح لو رفته حتی حاوی طرح شماتیکی از اکسپریا نکسوس نیز میباشد ! اما در ادامه این اَسناد به مشخصات سخت افزاری این گوشی هوشمند اشاره هایی شده است . ادعا میشود که این دستگاه به یک صفحه نمایش 4.3 اینچ با کیفیت Full HD (!!!) و 526 پیکسل در هر اینچ ، دوربین اصلی با کیفیت 13 مگاپیکسل ، دوربین ثانویه با کیفیت 5 مگاپیکسل ، 3 گیگابایت حافظه رم ، حافظه داخلی 32 یا 64 گیگابایت و همچنین یک باتری 3780 میلی آمپر/ساعت مجهز خواهد شد . اما اگر کمی توجه کنیم ، واضح  است که شخصی به عمد با مداد به این مدارک جعلی یکسری اطلاعات واقعی اضافه کرده است تا قدرت صحت این اطلاعات را بالا ببرد .

Sony-Porpita-Xperia-Nexus_3

تا به امروز صحبت هایِ زیادی پیرامون یک دستگاه اکسپریا نکسوس مطرح شده است و طرفداران شرکت سونی هنوز نیز منتظر این همکاری هستند . اما اگر واقعاً قرار باشد گوگل با همکاری سونی دست به تولید یک دستگاه اکسپریا نکسوس بزند ، چه ویژگی هایی برای این دستگاه مد نظر شماست ؟ نظرات خود را مثل همیشه از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید …

 

Xperia-Blog