چند روز قبل با خبر انتشار آپدیت سیستمی جدید برای اکسپریا C4 شگفت زده شدید. اکسپریا C4 که یک میان رده متعلق به سال 2015 است، در شرایطی بعد از 15 ماه آپدیت سیستمی جدید را دریافت کرده که هیچکس انتظار چنین اتفاقی را نداشت. چرا که سونی حتی پرچمداران سال 2015 را هم از پشتیبانی خود خارج کرده است.

آپدیت اکسپریا C4 یک اتفاق عجیب بود که حالا با آپدیت یکی دیگر از میان رده های سال 2015 سونی عجیب تر هم شده است. از ساعتی قبل اکسپریا C5 Ultra دیگر فبلت میان رده سال 2015 سونی شروع به دریافت آپدیت سیستمی جدید کرده که در نقاط مختلف جهان و مدل های مختلف این دستگاه در دسترس است.

اکسپریا C5 Ultra آپدیت سیستمی جدید خود را با شماره ساخت 29.2.A.0.166 برای نسخه های تک سیم کارت و شماره ساخت 29.2.B.0.166 برای نسخه های دو سیم کارت بدست آورده است. این آپدیت هم همانند آپدیت اکسپریا C4 یک آپدیت کوچک است که نسخه اندروید را از عدد 6.0 بالاتر نخواهد برد. آخرین به روزرسانی عرضه شده برای اکسپریا C5 Ultra به آبان سال 95 برمیگردد که حالا سونی با هدف خاصی که احتمالاً رفع مشکلات نرم افزاری است دوباره اقدام به انتشار یک آپدیت کرده است. اطلاعات مربوط به آپدیت اکسپریا C5 Ultra را هم اکنون از آپدیت یاب اکسپریان بدست بیاورید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریان