xperia-e1-back-3
اکسپریا E1 ارزان قیمت ترین اسمارت فون سونی در سال 2014 به شمار می آمد که در اولین روزهای سال گذشته معرفی و به بازار عرضه شده بود. سری E گوشی های سونی عنوان اسمارت فون های پایین رده این شرکت را به نام خود اختصاص داده اند که تمامی اسمارت فون های این خانواده در رده ارزان قیمت های بازار قرار میگیرند.

سونی سال گذشته و پس از اکسپریا E1 با عبور از نام E2 به یکباره اسمارت فونی دیگر از این خانواده را با نام اکسپریا E3 معرفی و به بازار فرستاد. با این حال به نظر میرسد پای یک اسمارت فون دیگر در این خانواده و در جایی فی مابین اکسپریا E1 و E3 باز خواهد شد.

یک سایت فروشگاهی اسپانیایی در فروشگاه خود محصولی جدید از خانواده گوشی های سونی را پیش فروش میکند که بسیار جالب توجه است. این دستگاه با نام اکسپریا E1 II در این فروشگاه قرار گرفته که نشان میدهد محصولی جدید و مدل ارتقا یافته اکسپریا E1 است.

این دستگاه به حق یک مدل ارتقا یافته از اکسپریا E1 است که تمامی ایرادات آن به عنوان یک اسمارت فون ارزان قیمت برطرف شده است. صفحه نمایش این دستگاه همچنان 4 اینچی است اما رزولیشن دستگاه با کمی افزایش به 540*960 ارتقا پیدا کرده است. پردازنده 2 هسته ای مدل قبلی به پردازنده ای 4 هسته ای تبدیل شده و رم دستگاه نیز با یک درجه ارتقا به 1 گیگابایت افزایش یافته است. ضمن اینکه دوربین نیز از 3 مگاپیکسل به 5 مگاپیکسل افزایش یافته و یک دوربین جلو 2 مگاپیکسل نیز به آن اضافه شده است.

هنوز در مورد این محصول اطلاعاتی را بدست نیاورده ایم. ممکن است این محصول در هنگام معرفی رسمی با نامی دیگر نمایش داده شود با این حال احتمال چنین مشخصاتی برای یک اسمارت فون ارزان قیمت از خانواده سونی در سال 2015 کاملا قابل پیش بینی است.

Gsmarena