test-sony-xperia-e4-1
سال 2014 با تمام فراز و نشیب های خود به پایان رسید و از دقایقی قبل وارد سال 2015 میلادی شدیم. از این لحظه دیگر باید چشم ها را به سونی بدوزیم و ببینیم در این سال چه اتفاقاتی برای این شرکت رخ خواهد داد. در حالی که 5 روز به آغاز نمایشگاه بزرگ CES 2015 زمان باقی مانده هیچ اطلاعات قطعی در مورد اسمارتفون هایی که در این رویداد معرفی خواهند شد به دست نرسیده است. با این وجود به نظر میرسد اکسپریا E4 که پیش از این نیز تصاویری از آن به بیرون درز کرده بود محتمل ترین دستگاه برای حضور در این نمایشگاه از سوی سونی باشد.

اکسپریا E4 که تصاویری از آن را اوایل ماه گذشته با هم تماشا کرده بودیم هم اکنون موفق به کسب تاییدیه FCC شده است. این دستگاه که یک مدل میان قیمت خواهد بود در دو مدل تک سیم کارته و دو سیم کارته عرضه میشود.

بر اساس اطلاعات بدست آمده از اکسپریا E4 این دستگاه از پردازنده 1.3 گیگاهرتزی 4 هسته ای از نوع مدیاتک و صفحه نمایش 5 اینچی استفاده میکند. دوربین 5 مگاپیکسلی و رم 1 گیگابایتی از دیگر مشخصاتی است که در مورد این دستگاه گزارش شده است.

با توجه به نزدیکی به رویداد بزرگ CES 2015 و بر اساس اطلاعاتی که تا به امروز از گوشی های هوشمند سونی به بیرون درز کرده به نظر میرسد اکسپریا E4 یکی از محصولاتی باشد که در این رویداد به نمایش گذاشته خواهد شد. هر چند که سیاست سکوتی که سونی در پیش گرفته برای چنین پیش بینی هایی کار ما را سخت کرده است.

Xperia-E4-FCC-1

Xperia-E4-FCC-2