اکسپریا Ear در یک قدمی ایران: پایِ دستیار هوشمند سونی به خاورمیانه رسید.

1
۲,۶۹۱

17658-51573aa809df6a5d9d449508e5da16f61

اکسپریا Ear را به خاطر دارید؟ دستیار هوشمند سونی که چندی پیش اعلام کردیم بالأخره در دنیا عرضه شده است. درباره اکسپریا Ear برایِ شما در طی مقالات مختلف صحبت هایِ زیادی کردیم و حالا وقت آن رسیده است که بگوییم پایِ اکسپریا Ear به امارات متحده عربی، درست در یک قدمی کشور عزیزمان ایران رسیده است.

بر اساس اطلاعات رسمی که مستقیماً توسط سونی موبایل به دست ما رسیده است، دستیار هوشمند اکسپریا Ear سونی در کشور امارات متحده عربی برایِ پیش فروش موجود شده است و کاربران به زودی میتوانند از طریق خُرده فروشی آنلاین Techmall این شاهکار را پیش خرید کرده و شانس خود را برایِ دریافت یک کارت هدیه 100 درهمی هنگام تحویل امتحان کنند.

سونی موبایل امارات قیمت 799 درهم را برایِ دستیار هوشمند اکسپریا Ear سونی در نظر گرفته است و همانطور که اشاره شد، کاربرانی که این محصول را هم اَکنون پیش خرید کنند یک کارت هدیه 100 درهمی هنگام عرضه این محصول دریافت خواهند کرد، که به واسطه آن میتوانند تا 100 درهم از طریق خُرده فروشی آنلاین Techmall لوازم جانبی محصولات سونی خریداری کنند.

ear-mea51

اکسپریا Ear همانطور که پیشتر برایتان گفتیم یک هدست بلوتوث بسیار کوچک با طراحی صنعتی بسیار خارق العاده میباشد، که میتواند کارهایِ مد نظر کاربران را با دستورات صوتی و ژست هایِ حرکتی سر انسان بدون دخالت دست انجام دهد. این ابزار هوشمند به نحوی ساخته شده است که شما را از تجربه کردن دنیایِ اطرافتان حین انجام کارهایِ روزمره محروم نکند.

این ابزار هوشمند میتواند اطلاعات مفیدی من جمله یادآوری قرارها، وضعیت آب و هوا و آخرین اخبار مهم جهان را در اختیار شما قرار دهد، تا از دنیایِ اطراف خود باخبر و همیشه به روز باشید. این ابزار مجهز به تکنولوژی Agent سونی میباشد، که آنرا هوشمندتر از قبل میسازد. اکسپریا Ear میتواند دستیار هوشمند شخصی شما باشد، چون دارایِ هوش مصنوعی است.

xperia-ear

شما میتوانید از اکسپریا Ear بخواهید پیام هایِ کوتاه دریافت شده را برایتان بخواند، در صورت نیاز به آنها پاسخ دهد، تماسی را برایِ شما برقرار کند، در شبکه جهانی اینترنت چیزی را برایتان جستجو کند یا شما را به مکان خاصی هدایت کند. اکسپریا Ear میتواند پیام هایِ شبکه هایِ اجتماعی بزرگی چون فیسبوک و پیام رسان هایِ محبوبی چون واتس اَپ را برایِ شما بخواند و در صورت نیاز پاسخی برایِ آنها آماده کرده و در صورت تأیید برایِ شخص مورد نظر ارسال کند.

sony-xperia-ear-cover-1068x5191

اکسپریا Ear تا یک روز کامل میتواند با یک بار شارژ شما را همراهی کند، و علاوه بر همه اینها، در صورت قرار گرفتن طولانی مدت در داخل گوش حس ناخوشایندی را به کاربر القا نمیکند. آقایِ Jason Smith، مدیرعامل سونی موبایل خاورمیانه و آفریقا درباره این ابزار هوشمند میگوید:

اکسپریا Ear به شما کمک میکند با دنیایِ اطراف خود در ارتباط باشید و از آن آگاهی یابید. این ابزار به شما آزادی عمل خاصی میدهد، که الزاماً به یک گوشی هوشمند وابسته نباشید. شما به واسطه این ابزار میتوانید دنیا را زیر پا بگذارید و به کارهایِ خود برسید، بدون اینکه اتفاقات پیرامون خود را از دست بدهید. علاوه بر مدیریت تماس ها و پیامک هایِ دریافتی، این ابزار هوشمند میتواند قرار ملاقات هایِ شما را مدیریت کند، شما را به مکان خاصی هدایت نماید یا حتی برایِ شما در شبکه جهانی اینترنت جستجویی انجام دهد. اکسپریا Ear به شما کمک میکند از قید و بندها رها شوید و به دور از گوشی هوشمند خود، هوشمند زندگی کنید.

همانطور که اشاره شد، قیمت این دستیار هوشمند در کشور امارات متحده عربی 799 درهم میباشد و از اول ژانویه سال 2017 میلادی به مدت 2 هفته برایِ پیش فروش در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و پیش خریداران این محصول در طی دو هفته مذکور، یک کارت هدیه 100 درهمی همراه محصول خود دریافت میکنند، که از طریق خُرده فروشی آنلاین Techmall میتوانند به واسطه آن لوازم جانبی محصولات سونی تهیه کنند.

ear-mea511

همچنین، دستیار هوشمند اکسپریا Ear سونی از تاریخ 15 ژانویه 2017 میلادی در تمام فروشگاههایِ معتبر امارات متحده عربی در دسترس کاربران قرار دارد و کاربران میتوانند پس از تاریخ مذکور با مراجعه به فروشگاههایِ معتبر سونی، اولین دستیار هوشمند سونی را خریداری کنند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

یک دیدگاه

  1. آقای yo ozaki مدیر ارشد سونی موبایل خاورمیانه چند روز پیش گفتن که زبان فارسی رویear ساپورت میشه و دارن کاراشو میکنن تا به ایران واردش کنن. دلیل دیر اومدنش به خاورمیانه همین نداشت زبانهای عربی و فارسی بود

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here