اکسپریا L2 یکی از سه گوشی هوشمند معرفی شده در سال 2018 از جانب سونی است که به زودی در بازارهای مختلف عرضه خواهد شد. هنوز این گوشی در هیچ یک از کشورهای دنیا به دست مشتریان سونی نرسیده که سونی اولین به روزرسانی سیستمی آن را عرضه کرده است.

این به روزرسانی با شماره ساخت 49.0.A.3.72 برای تمامی مدل های اکسپریا L2 منتشر شده است. شماره ساخت 49.0.A.2.62 نسخه پیش فرض اکسپریا L2 بود که شاید هیچگاه مشتریان این دستگاه آن را تجربه نکنند. چرا که قبل از عرضه اکسپریا L2 این دستگاه اولین به روزرسانی خود را تجربه کرده است.

اکسپریا L2 بر خلاف اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra که به صورت پیش فرض اندروید 8.0 را در اختیار دارند، با نسخه پیش فرض اندروید 7.1.1 معرفی شده و به روزرسانی امروز نیز نسخه اندروید را ارتقا نمیدهد. اکسپریا L2 با نسخه پیش فرض اندروید 7.1.1 عرضه خواهد شد و وضعیت دریافت آپدیت اندروید 8.0 نیز برای آن نامشخص است.

شما میتوانید لحظه به لحظه از طریق سرویس آپدیت یاب اکسپریان، وضعیت به روزرسانی اکسپریا L2 را دنبال کنید. فقط کافیست از لینک زیر وارد سرویس آپدیت یاب شده و بر اساس مدل گوشی خود، آخرین وضعیت به روزرسانی را جویا شوید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا