wpid-wp-1408436928047
سونی روز گذشته نسخه ای جدید از اکسپریا M2 را با نام اکسپریا M2 Aqua به نمایش گذاشت که مشخصه اصلی آن قابلیت ضد آب و گرد و غبار بودن آن است. این محصول پس از اکسپریا Go که در سال 2012 توسط سونی معرفی شده بود، تنها اسمارت فون ضد آب سونی در رده میان قیمت ها به شمار می آید.

اکسپریا M2 Aqua با پردازنده 1.4 گیگاهرتز 4 هسته ای، رم 1 گیگابایتی، دوربین 8 مگاپیکسلی و صفحه نمایش 4.8 اینچی از سخت افزاری مشابه با اکسپریا M2 بهره میبرد که هم اکنون در کشور ما با قیمتی حدود 800 هزار تومان در حال فروش است.

اما اکسپریا M2 Aqua نیامده یک رکورد دیگر را به نام خود ثبت کرد. این دستگاه پس از معرفی لقب برترین اسمارت فون دنیا در زمینه مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را به نام خود ثبت کرد.

این دستگاه با دریافت استاندارد IP68 بالاترین استاندارد مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را داراست.

این اسمارت فون خوش ساخت علاوه بر مقاومت در برابر آب در رده خود صاحب بالاترین ظرفیت باتری نیز میباشد. باتری 2300 میلی آمپری این دستگاه در این رده مقام اول را به خود اختصاص داده است.

خلأ حضور یک اسمارت فون ضد آب در رده میان قیمت ها از سوی سونی در دو سال اخیر به شدت احساس میشد که سونی این جای خالی را با اکسپریا M2 Aqua پر کرده است. سونی امید زیادی دارد تا با استفاده از این اسمارت فون ضد آب بتواند نبض بازار در رده میان قیمت ها را بیشتر در اختیار بگیرد. نظر شما در این رابطه چیست؟ چقدر به موفقیت اکسپریا M2 Aqua در بازار به خصوص بازار کشور ما امیدوارید ؟

sonymobile