C4-Vs-M4
درست است که اسمارت فون های سری Z اکسپریا، گل سرسبد گوشی های هوشمند سونی هستند، اما هیچگاه نباید از دیگر گوشی های هوشمند این شرکت غافل شویم. سونی معمولا گوشی های هوشمند قدرتمندی در زیر سایه پرچمداران خود معرفی میکند که دست کمی از یک اسمارت فون پرچمدار ندارند.

سونی سال جاری را با معرفی گوشی های ارزان قیمت سری E4 آغاز کرد. اما پس از آن به سراغ دو گوشی میان رده با نام های اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا C4 رفت و در نهایت نیز با معرفی اکسپریا +Z3 جمع اسمارت فون های نیمه اول سال خود را تکمیل کرد. اکسپریا M4 و اکسپریا C4 هر دو میان رده هایی هستند که سونی با قرار دادن امکانات و قابلیت های فراوانی در آنها، امید زیادی به بهبود وضعیت خود در بازار دارد.

هر کدام از دو گوشی هوشمند اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا C4 مشخصاتی را در خود جای داده اند که پیشتر در پرچمداران سونی آن را مشاهده کرده بودیم. سونی در اکسپریا M4 Aqua به قابلیت ضد آب بودن دستگاه تاکید دارد حال آنکه در اکسپریا C4 محوریت اصلی بر ثبت تصاویر با کیفیت سلفی است. با این حال این دو دستگاه دارای تفاوت های دیگری نیز هستند که در هر بخش کفه ترازو به طرف یکی از این دو دستگاه سنگینی میکند.

22

مشخصات نزدیک این دو دستگاه کار انتخاب را بسیار دشوار میکند. با توجه به فاصله قیمتی کم این دو دستگاه از هم دیگر و همچنین مشخصات آنها، انتخاب یکی از این دو کار بسیار سختی است. در حال حاضر اکسپریا M4 Aqua با قیمت حدود 900 و اکسپریا C4 نیز با قیمت حدود 1 میلیون تومان در کشور ما به فروش میرسد. با توجه به مشخصات فوق و قیمت آنها شما کدام یک از دو گوشی نامبرده را به دیگری ترجیح میدهید. در نظرسنجی پایین شرکت کرده و ترجیحا دلیل خود را نیز برای این انتخاب بیان کنید.

کدامیک از میان رده های سونی در سال 2015 را بیشتر میپسندید؟

نتایج

Loading ... Loading ...