سونی هفته گذشته، اکسپریا R1 و اکسپریا R1 Plus را بدون تشریفات خاصی در کشور هند رونمایی کرد. اکسپریا R1 و اکسپریا R1 Plus ارزان قیمت ترین گوشی های سونی در این کشور خواهند بود که در آینده ای نزدیک عرضه میشوند.

معرفی دو گوشی نامبرده در سکوت خبری سبب شد اطلاعات زیادی از این دو دستگاه در اختیار ما قرار نگرفته باشد. با این حال یک ویدئوی کوتاه از اکسپریا R1 Plus که توسط یکی از کاربران هندی ثبت شده، نشان میدهد این دستگاه موارد جالب توجهی برای سورپرایز ما در خودش دارد.

آنچه که در این ویدئو مشاهده میکنیم، لانچر جدید و متفاوتی است که در قسمت منوی برنامه ترتیب افقی را نشان میدهد. اندروید پیش فرض آن 7.1.2 است اما از همه مهمتر رابط کاربری دوربین است که کاملا متفاوت با گذشته ظاهر شده است.

همانطور که در این ویدئو مشاهده خواهید کرد، رابط کاربری دوربین در اکسپریا R1 Plus کاملا متفاوت از رابط کاربری سایر گوشی های سونی است. تمام گزینه های موجود به صورت یک منوی کشویی از سمت چپ در دسترس قرار دارد. هنوز ما نمیدانیم که آیا این رابط کاربری قرار است در آینده به سایر گوشی های سونی نیز وارد شوند یا فقط در انحصار اکسپریا R1 و R1 Plus خواهد بود. به هر حال پیشنهاد میکنیم این ویدئوی کوتاه را در ادامه تماشا کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.