xperia-x1
اکسپریا X در کنار دو برادر خود از امروز تجربه ای جدید را در گوشی های هوشمند اکسپریا رقم میزنند. اکسپریا X، اکسپریا XA و اکسپریا X Performance غافلگیری امروز سونی برای ما بودند.

اکسپریا X و اکسپریا X Performance همانند گوشی های هوشمند خانواده Z5، از دوربین 23 مگاپیکسلی برخوردارند. سونی در توضیح این محصولات همانند پرچمداران سونی بر سرعت 3 صدم ثانیه ای فوکوس این گوشی ها تاکید دارد.

اکسپریا X و حتی اکسپریا X Performance مشخصاتی را در دل خود جای دادند تا ما بیشتر به آنها توجه کنیم. یکی از قسمت هایی که زیاد هم بر آن در این دو دستگاه تاکید شده، دوربین آنها مخصوصا سرعت فوق العاده فوکوس است. خلاصه اگر بگوییم اکسپریا X، هر نقطه ای که قصد فوکوس آن را دارید پیش بینی میکند!

در ویدئویی کوتاه که در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا موجود است، سرعت و قدرت فوق العاده بالای اکسپریا X را در فوکوس بر اشیا مشاهده میکنید. این دستگاه حتی اجسام در حال حرکت را با سرعت بالا و به صورت خودکار یافته و نیازی به فوکوس دستی متعدد ندارد. این ویدئوی کوتاه را حتما تماشا کرده تا با اکسپریا X و قدرت بالای فوکوس آن بیشتر آشنا شوید.