کاربران اکسپریا X شاید یکی از خوش شانس ترین کاربران سونی باشند. یک گوشی بسیار خوش قیمت و ایده آل که از طرف سونی نیز به خوبی مورد حمایت قرار گرفته است. این تلفن هوشمند دوباره در صف اول گوشی های سونی یک به روزرسانی سیستمی جدید را دریافت کرده است.

از ساعاتی قبل سونی به روزرسانی سیستمی جدیدی برای اکسپریا X با شماره ساخت 34.3.A.0.252 ارائه کرد. این به روزرسانی برای هر دو نسخه تک سیم کارت و دو سیم کارت اکسپریا X و همزمان برای اکسپریا X Compact نیز عرضه شده است.

این آپدیت نسخه اندروید را ارتقا نمیدهد. اندروید 7.1.1 همچنان با این آپدیت برای اکسپریا X و اکسپریا X Compact جدیدترین نسخه موجود خواهد بود اما این دو جدیدترین پچ امنیتی موجود که مربوط به ماه دسامبر است را دریافت کردند. این دو اولین گوشی های سونی هستند که پچ امنیتی دسامبر را در اختیار دارند و احتمالاً در روزهای آینده سایر گوشی های سونی نیز این پچ امنیتی را دریافت خواهند کرد.


شما میتوانید لحظه به لحظه از طریق سرویس آپدیت یاب اکسپریان، وضعیت به روزرسانی اکسپریا X را دنبال کنید. برای ورود به صفحه اکسپریا X در آپدیت یاب از لینک زیر استفاده کنید.

صفحه اکسپریا X در آپدیت یاب اکسپریان

صفحه اکسپریا X Compact در آپدیت یاب اکسپریان