sony-xperia-x-compact-2برادران جدید خانواده X با هم معرفی شده بودند و حالا بعد از گذشت یک ماه، همراه یکدیگر در ایران موجود شدند. در خبر قبلی اطلاعیه آغاز فروش اکسپریا XZ را منتشر کردیم و همانطوری که دیروز وعده داده بودیم اکسپریا X Compact نیز به همراه پرچمدار جدید سونی وارد بازار ایران شده است.

اکسپریا X Compact هم اکنون در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه در دسترس قرار گرفته است. قیمت گذاری این دستگاه در نگین خاورمیانه قطعا برای طرفداران این دستگاه بسیار ایده آل خواهد بود.

هم اکنون در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه، اکسپریا X Compact با قیمت استثنایی 1,579,000 تومان آماده فروش است. البته برخلاف اکسپریا XZ، کارت هدیه نقدی برای این دستگاه موجود نیست و این قیمت به صورت خالص تنها برای خودِ دستگاه در نظر گرفته شده است.

اکسپریا X Compact همانند اکسپریا XZ در هر سه رنگ اصلی خود وارد ایران شده است. همینطور شرایط گارانتی این دستگاه نیز مشابه با اکسپریا XZ است. هر دو دستگاه با گارانتی یک ساله دلتوس در حال عرضه هستند. اگر شما علاقه مند به خرید کامپکت جدید سونی هستید هم اکنون از لینک زیر در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه این فرصت را از دست ندهید.

خرید اکسپریا X Compact از فروشگاه نگین خاورمیانه

آپدیت: قیمت این دستگاه در فروشگاه نگین خاورمیانه که صبح امروز 1,579,000 تومان بود 50 هزار تومان کاهش یافت. همینک اکسپریا X Compact در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه با قیمت 1,529,000 تومان آماده فروش است.