xperia-x-performance-the-masterpiece-desktop-514c217458a41d687f207da56b75b1e2
در هفته های گذشته صحبت های زیادی در خصوص اکسپریا X و اکسپریا XA مطرح شد اما کمتر بحثی از قوی ترین عضو خانواده X یعنی اکسپریا X Performance به میان آمد. شاید عدم عرضه این دستگاه در بسیاری از کشورها باعث شد تا کمتر مورد توجه قرار بگیرد.

سونی از روز گذشته فروش رسمی اکسپریا X و اکسپریا XA را در انگلستان و چند کشور دیگر اروپایی آغاز کرد. اکسپریا X Performance بر اساس برنامه سونی در انگلستان و آلمان که از مهمترین بازارهای اروپایی به شمار می آیند عرضه نخواهد شد اما در دیگر کشورهای اروپایی نام اکسپریا X Performance در فروشگاه سونی موبایل دیده میشود.

اکسپریا X Performance با قیمت های متفاوتی در سرتاسر اروپا به فروش میرسد. فروشگاه رسمی سونی موبایل در کشورهایی مثل فرانسه و هلند این دستگاه را با قیمت 699 یورو برای فروش قرار داده اند. ایتالیا و اسپانیا نیز از جمله کشورهایی است که اکسپریا X Performance در آنها عرضه میشود البته با قیمت 729 یورو!
Screenshot (40)
قیمتی که سونی برای اکسپریا X Performance در نظر گرفته تقریبا قیمتی فی ما بین اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Premium است. به طور مثال در کشور فرانسه اکسپریا Z5 با قیمت 599 یورو و اکسپریا Z5 Premium نیز با قیمت 789 یورو در حال فروش است که سونی در این کشور برای اکسپریا X Performance قیمت 699 را در نظر گرفته است.