xperia-x-performance-as-if-it-were-tailored-to-you-02-desktop-1ae1ca14a0383ee8daed9b8be9ef93cf
از بین سه گوشی هوشمندی که امروز صبح معرفی شدند، بیشتر توجهات به اکسپریا X Performance بود که با پردازنده اسنپدراگون 820 و دوربین 23 مگاپیکسلی، مشخصات یک پرچمدار را با خود یدک میکشید.

بعد از معرفی اکسپریا X Performance، بسیاری از هم اکنون خود را برای خرید این دستگاه آماده میکنند، اما سونی کاربران برخی از مناطق را از هم اکنون برای خرید این دستگاه نا امید میکند. این طور که به نظر میرسد، سونی اکسپریا X Performance را برای بازارهایی خاص در نظر گرفته و در تمامی کشورهای فعال عرضه نخواهد شد.

انگلستان و آلمان از مهمترین بازارهای اروپایی هستند که سونی معمولا جایگاه قابل قبولی نیز در این دو کشور دارد. اما روابط عمومی سونی موبایل انگلستان با اشاره به عرضه اکسپریا X و اکسپریا XA در این کشور، خبر از عدم فروش رسمی اکسپریا X Performance در این کشور میدهد.

سونی موبایل انگلستان اکسپریا X Performance را اسمارت فونی میداند که بازار کشورهای آسیایی را هدف قرار داده است. کشورهایی مثل ژاپن، تایوان ، هنگ کنگ و دیگر کشورهای آسیایی محل نمایش اکسپریا X Performance خواهند بود و سونی برنامه ای برای فروش این دستگاه در انگلستان ندارد.

منبع: