DSC_0577
سونی موبایل، بر اساس برنامه ریزی منطقه ای خود، اکسپریا X Performance را به بسیاری از کشورهای دنیا عرضه نکرد. یکی از این کشورها که از حضور اکسپریا X Performance در بازار خود محروم شده ایران است.

به خاطر عدم حضور اکسپریا X Performance در بازار ایران، ما در حال حاضر اکسپریا X را به عنوان شاخص ترین اسمارت فون سری X میشناسیم. اکسپریا X با وجود اینکه از پردازنده ای به ظاهر میان رده مثل اسنپدراگون 650 بهره میبرد اما نشان داده دست کمی از پرچمداران حاضر در بازار ندارد.

تا به حال تست های مختلفی از مقایسه سرعت و عملکرد اکسپریا X را با قدرتمند ترین اسمارت فون های حال حاضر بازار دیدیم که در همگی اکسپریا X یا موفق بوده یا حداقل پا به پای دیگران راه آمده است. حالا چه خوب است که اکسپریا X را در مقابل اکسپریا X Performance قرار دهیم تا ببینیم این دو دستگاه از حیث سرعت اجرای برنامه ها و مولتی تسکینگ در برابر هم چه عملکردی از خود نشان میدهند؟

در این ویدئو که تماشا خواهید کرد، اکسپریا X در سمت راست و اکسپریا X Performance در سمت چپ قرار دارند. ما از شما دعوت میکنیم این ویدئو را تا انتها تماشا کرده و نظر خود را در خصوص عملکرد هر دو دستگاه با ما در میان بگذارید.