Xperia-XA
اکسپریا XA در حال حاضر جدیدترین اسمارت فون وارد شده به بازار کشورمان است که از چند روز قبل تجربه حضور در ویترین فروشگاه ها را بدست آورده است. قیمت کمتر از یک میلیون تومانی این دستگاه در بدو ورود از اکسپریا XA یک اسمارت فون خوش قیمت و امیدوارکننده ساخته است. حالا این دستگاه در اولین روزهای عرضه اولین به روزرسانی خود را هم دریافت کرده است.

اولین به روزرسانی گسترده برای اکسپریا XA از امروز با شماره ساخت 33.2.A.2.73 آغاز شده است. البته قابل ذکر است این به روزرسانی به صورت محدود از چند روز قبل برای برخی مدل های این دستگاه از جمله F3112 که نسخه موجود در ایران است منتشر شده بود اما از امروز به صورت گسترده برای چند منطقه قابل دریافت است.

سرویس آپدیت یاب اکسپریا نشان میدهد که هم اکنون کاربران چندین منطقه از مدل F3111 میتوانند به روزرسانی جدید خود را دریافت کنند. جالب توجه این است که آپدیت دیگر نیز از روز گذشته با شماره ساخت پایینتر، یعنی شماره 33.2.A.2.66 برای یکی از اپراتورهای نروژ عرضه شده بود که به نظر نمیرسد این نسخه به سایر کشورها تعمیم یابد.

برای مشاهده آخرین وضعیت به روزرسانی گوشی های اکسپریا میتوانید لحظه به لحظه از سرویس آپدیت یاب اکسپریان استفاده کنید. به روزرسانی مدل های مختلف اکسپریا XA را هم اکنون از لینک های زیر در سرویس مذکور جویا باشید.


http://update.xperian.ir/device/F3111


http://update.xperian.ir/device/F3112