phpw9y5nc

همانطور که پیشتر نیز وعده داده بودیم، اکسپریا XA Ultra در بازار ایران عرضه شده است و حالا نوبت به برخی دیگر از بازارهایِ مهم دنیا رسیده است تا سلفی فون قدرتمند و جدید سونی آنها را به تسخیر خود دربیاورد. بر اساس وعده ای که سونی به کاربران نقاط مختلف دنیا داده بود، گوشی اکسپریا XA Ultra کم کم در حال عرضه در اقسا نقاط دنیا میباشد.

ساعاتی پیش خبر رسیده است که پایِ اکسپریا XA Ultra علاوه بر ایران به آمریکا، هند، هنگ کنگ و تایوان نیز باز شده است. در بازار آمریکا چند خُرده فروشی بزرگ آنلاین دنیا همچون آمازون این گوشی هوشمند را در هر 3 رنگ موجود با قیمت 369.99 دلار در اختیار کاربران قرار میدهند.

در بازار هند اکسپریا XA Ultra حدود 29.990 روپیه قیمت گذاری شده است و از طریق فروشگاههایِ انحصاری سونی موبایل در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین در بازار هنگ کنگ نیز این گوشی هوشمند با قیمت 3.498 دلار هنگ کنگ به فروش میرسد و در تایوان نیز به قیمت 12.900 دلار جدید تایوان در اختیار کاربران قرار دارد.

تا به امروز گوشی اکسپریا XA Ultra در برخی از نقاط مهم دنیا عرضه شده است و اُمید میرود در آینده ای نزدیک وارد بازار سایر کشورهایِ اروپایی و آسیایی نیز بشود. سونی همچون سایر اَعضایِ خانواده X خود، تأکید بسیار زیادی بر رویِ پرقدرت ترین سلفی فون خود تا به امروز دارد و عرضه گسترده این گوشی هوشمند در مناطق استراتژیک دنیا نوید همین موضوع را میدهد.

منبع: