سونی موبایل سال 2017 را با معرفی چهار گوشی هوشمند در نمایشگاه موبایل بارسلون آغاز کرد اما سال 2017 برای ما علاقه مندان به سونی از روزی آغاز میشود که اولین گوشی های هوشمند سونی پا به بازار ایران بگذارند. در تقویم دوست داران سونی امروز را اولین روز سال 2017 به حساب آورید.

از امروز اولین مرحله عرضه گوشی های هوشمند سری 2017 سونی در ایران آغاز شد و دو گوشی هوشمند از ارزان ترین های سونی در سال جاری پا به بازار گذاشتند. اکسپریا L1 و اکسپریا XA1 از امروز به صورت رسمی و با گارانتی سونی موبایل در فروشگاه های آنلاین قابل سفارش خواهند بود.

فروشگاه تکنولایف اولین قدم را در عرضه اکسپریا XA1 و اکسپریا L1 برداشته و هر دو تلفن هوشمند را با گارانتی رسمی دلتوس به فروش میرساند. اکسپریا L1 با قیمت 929 هزار تومان نقش ارزانترین اسمارت فون 2017 سونی را بازی میکند. اکسپریا XA1 نیز که یک پله گران تر از اکسپریا L1 است، با قیمت 1 میلیون و 139 هزار تومان اولین مرحله عرضه خود در ایران را تجربه میکند. دو رنگ مشکی و سفید برای اکسپریا L1 و سه رنگ مشکی، سفید و صورتی برای اکسپریا XA1 در فروشگاه تکنولایف برای سفارش موجود هستند.

از پنج گوشی هوشمند سونی در سال 2017 که تا امروز معرفی شدند، چهار مدل به ایران وارد خواهند شد که به جز دو دستگاهی که امروز وارد شدند، اکسپریا XA1 Ultra و اکسپریا XZ Premium نیز در راه ایران هستند. اکسپریا XZ Premium که بر اساس برنامه های قبلی در نیمه دوم خرداد به ایران وارد میشود اما اکسپریا XA Ultra در پایان همین هفته و یا در شروع هفته آینده به فروشگاه های ایران راه پیدا خواهد کرد.

اکسپریا XA1 در فروشگاه تکنولایف

اکسپریا L1 در فروشگاه تکنولایف