از روز گذشته، سونی موبایل حواشی دیدنی و جالب توجهی داشت. درز تصاویر و رندرهای 360 درجه ای از دو گوشی اکسپریا XA3 و اکسپریا L3 همه را غافلگیر کرد و حالا این غافلگیری با انتشار تصاویر یک عضو دیگر از گوشی های سال 2019 سونی، یعنی اکسپریا XA3 Ultra تکمیل شد.

اکسپریا XA3 Ultra بنابر تصاویری که مشاهده میکنیم، تقریباً همان اکسپریا XA3 است که مقداری بزرگتر شده است. نسبت صفحه نمایش در این دستگاه 18:9 خواهد بود اما اندازه صفحه گویا به 6.5 اینچ رسیده است. به عبارت دیگر اکسپریا XA3 Ultra رکورد اکسپریا Z Ultra با 6.4 اینچ را خواهد شکست و تبدیل به بزرگترین اسمارت فون تاریخ سونی خواهد شد.

آن چیزی که در تصاویر مشهود است، دوربین دوگانه در پشت دستگاه است که با توجه به اینکه اکسپریا XA3 و حتی اکسپریا L3 نیز از آن بهره مند بودند، این مورد اتفاق عجیبی نیست. اما در جلوی دستگاه خبری از دوربین سلفی دوگانه و فلاش نیست. البته این رندرها فقط شمای کلی دستگاه را نشان میدهد و احتمالاً در نسخه نهایی شاهد دوربین سلفی دوگانه و فلاش هم خواهیم بود.

به نظر میرسد در نمایشگاه CES که ماه دی برگزار خواهد شد، شاهد رونمایی از این سه گوشی یعنی اکسپریا L3، اکسپریا XA3 و اکسپریا XA3 Ultra خواهیم بود. دقیقاً همان کاری که سونی در اولین روزهای سال 2018 انجام داد و حالا در سال 2019 باید به انتظار نسخه های ارتقا یافته آنها باشیم. نظر شما چیست؟