xz-launch-in-tw-431

این روزها از گوشه و کنار دنیا خبر پیش فروش و قیمت گذاری گوشی اکسپریا XZ، جدیدترین پرچمدار سونی و اولین پرچمدار خانواده X به گوش میرسد. حال سونی موبایل آمریکا نیز برنامه هایِ خود برایِ عرضه اکسپریا XZ در بازار این کشور را اعلام کرده است و اینطور که گفته میشود، اکسپریا XZ از تاریخ 2 اُکتبر 2016 میلادی در بازار آمریکا عرضه خواهد شد.

بر اساس اطلاعات موثق، سونی برایِ این گوشی هوشمند در بازار آمریکا قیمت بسیار مناسب 699 دلار را در نظر گرفته است و هر سه رنگ آبی جنگلی، مشکی معدنی و پلاتینیومی این گوشی هوشمند از طریق خُرده فروشان بزرگی چون آمازون و Best-Buy در دسترس کاربران در خاک ایالت متحده آمریکا قرار خواهد گرفت.

چندی پیش طی خبری نیز اعلام کرده بودیم که کامپکت فون جدید سونی و اولین کامپکت فون سری X با قیمت 499 دلار برایِ پیش خرید در دسترس کاربران در آمریکا قرار دارد. این گوشی هوشمند کمی زودتر و تا دو روز دیگر در بازار آمریکا عرضه خواهد شد و اولین پیش خریداران این گوشی هوشمند گوشی هایِ خود را در تاریخ 25 سپتامبر 2016 میلادی دریافت خواهند کرد.

سونی برایِ پیش خریداران گوشی اکسپریا X Compact حدود 50 دلار هدیه نقدی در نظر گرفته بود، که با احتساب این هدیه نقدی، گفته شد قیمت نهایی اکسپریا X Compact برایِ خریداران چیزی حدود 449 دلار تمام خواهد شد. در حال حاضر پیشنهاد سونی برایِ پرچمدار جدید خود در بازار آمریکا مشخص نیست، اما با توجه به هدایایی که سونی تا کنون در سایر کشورها با این گوشی هوشمند پیشنهاد داده است، به نظر میرسد باید انتظار پیشنهادات ویژه ای همراه با گوشی اکسپریا XZ در بازار آمریکا نیز باشیم.

منبع: