sony-xperia-xz-2566-001
دیگر زمان آن فرا رسیده تا خود را برای ورود پرچمداران جدید سونی به بازار ایران آماده کنیم. اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact دو عضو جدید خانواده بزرگ اکسپریا هستند که به زودی در ایران عرضه خواهند شد.

سونی موبایل در چند ماه اخیر نشان داده به بازار ایران توجه ویژه ای دارد. اکسپریا X خیلی زودتر از سایر کشورها در ایران عرضه شد و حالا نیز اکسپریا XZ جلوتر از بازارهای معتبر پا به ایران خواهد گذاشت.

علاقه مندان به اکسپریا XZ بی صبرانه منتظر ورود این دستگاه به ایران هستند. پس از چند هفته انتظار، سونی موبایل ایران امروز وضعیت عرضه این دستگاه را با جزئیات مربوط به آن مشخص کرد که حتما برای بسیاری از دوست داران سونی میتواند جالب توجه باشد.

وعده دیدار با اکسپریا XZ در فروشگاه ها خیلی نزدیک است. اکسپریا XZ از روز 24 مهر به صورت رسمی پا به ایران و فروشگاه های مجاز در سراسر کشور خواهد گذاشت. عرضه این دستگاه با گارانتی رسمی سونی موبایل و پشتیبانی توسط شرکت دلتوس صورت میگیرد.

اما مثل اکسپریا X، سونی موبایل ایران برای این دستگاه نیز هدایایی در نظر گرفته تا اولین خریداران از آن بهره مند شوند. البته برخلاف اکسپریا X هدیه همراه اکسپریا XZ به صورت کارت هدیه است که به خریداران تعلق خواهد گرفت. مبلغ کارت هدیه هنوز مشخص نیست اما سونی موبایل وعده یک هدیه ارزشمند را برای اولین خریداران اکسپریا XZ داده است. جزئیات بیشتر از هدایای همراه اکسپریا XZ را در روزهای آینده از سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید.