سونی برایِ اولین بار در ماه سپتامبر 2016 اقدام به معرفی گوشی اکسپریا XZ در بازار هند کرد و پس از چندی فروش این گوشی هوشمند در بازار مذکور آغاز شد. این گوشی هوشمند در بدو عرضه با قیمت 51.990 روپیه ( چیزی حدود 795 دلار آمریکا ) در دسترس کاربران قرار گرفته بود، اما حالا سونی کاهش قیمت بسیار مناسبی را برایِ گوشی اکسپریا XZ در بازار هند در نظر گرفته است.

سونی موبایل هند رسماً اعلام کرده است که از امروز قیمت گوشی اکسپریا XZ با یک کاهش قیمت بسیار محسوس از 51.990 روپیه به 41.990 روپیه ( چیزی حدود 642 دلار آمریکا ) رسیده است. این بدان معناست که گوشی مذکور در بازار هند با کاهش قیمتی 150 دلاری همراه شده است، که به نظر فرصت بسیار مناسبی را برایِ خرید این گوشی هوشمند بسیار ارزشمند برایِ علاقه مندان به محصولات سونی ایجاد کرده است.

در حال حاضر مشخص نیست که این کاهش قیمت موقتی خواهد بود یا دائمی، اما چیزی که بدیهی است، این کاهش قیمت یکی از بهترین پیشنهادات سونی برایِ بازار هند میباشد. همانطور که میدانید، بازار هند برایِ سونی موبایل یکی از بازارهایِ هدف بسیار مناسب میباشد و از این رو این کاهش قیمت بسیار معقولانه به نظر میرسد. همچنین، فعلاً مشخص نیست که این کاهش قیمت به بازارهایِ دیگر نیز سرایت خواهد کرد یا خیر.

منبع: