xperia-xz-group-8997e4be7e10cdc8a4898f0514bb4bf1-1280x10241

همانطور که مطلع هستید، سونی مدتی است گوشی اکسپریا XZ و اکسپریا X Compact را در ایالت متحده آمریکا عرضه کرده است و به این طریق به یکی از بازارهایِ مهم دنیا دسترسی یافته است. سونی موبایل آمریکا برنامه ای برایِ کاهش قیمت اکسپریا XZ نداشت، اما ساعاتی پیش و به مناسبت جمعه سیاه، قیمت نهایی این گوشی هوشمند در خرده فروشی هایِ مطرح ایالت متحده آمریکا با کاهش محسوسی همراه شده است.

اکسپریا XZ در بدو ورود تا کنون قیمتی معادل 699 دلار آمریکا داشت، اما اَکنون به مناسب جمعه سیاه، کاربران آمریکایی میتوانند نسخه آنلاک شده گوشی مذکور در رنگ پلاتینی را با قیمت 581.98 دلار و در رنگ هایِ آبی جنگلی و مشکی معدنی با قیمتی معادل 599.99 دلار از طریق خُرده فروشی هایِ بزرگی چون آمازون و BestBuy خریداری کنند.

این پیشنهاد ویژه از هم اَکنون تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت و کاربران میتوانند حدأقل 100 دلار در خرید خود صرفه جویی کنند. به نظر میرسد با توجه به میزان محبوبیت گوشی اکسپریا XZ در بازار ایالت متحده آمریکا، سونی بتواند واحدهایِ زیادی از گوشی محبوب و قدرتمند خود را در بازار آمریکا بفروشد و جایِ پایِ خود را کمی در این کشور مهم جهان محکم کند.

منبع: