دریافت بروزرسانی هایِ سیستمی به صورت دوره ای برایِ گوشی هایِ پرچمدار سونی به یک اَمر بسیار عادی تبدیل شده است. سونی هر ماه با چند روز تأخیر نسبت به کمپانی گوگل بروزرسانی جدیدی را با هدف ارتقایِ پچ امنیتی اَندروید برایِ گوشی هایِ پرچمدار خود منتشر میکند و اینبار قرعه به نام گوشی هایِ اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance افتاده است.

بروزرسانی جدید برایِ گوشی هایِ مذکور از شماره ساخت 41.3.A.2.99 بهره میبرد، که یک ارتقایِ بسیار جزئی نسبت به نسخه قبل با شماره ساخت 41.3.A.2.75 میباشد، اما با توجه به حجم این بروزرسانی که حدود 320 مگابایت میباشد انتظار میرود با خود بهبودهایی را در بخش هایِ مختلف به همراه داشته باشد و مشکلات گزارش شده در آن برطرف شده باشد.

این بروزرسانی همانطور که گفته شد همراه با جدیدترین و آخرین پچ امنیتی که مربوط به ماه مارس 2018 میلادی میباشد منتشر شده است. این بروزرسانی از همین ساعات ابتدایی به صورت گسترده در اختیار برخی از نقاط مختلف دنیا قرار گرفته است، که منطقه خاورمیانه باز هم به عنوان اولین مناطق دریافت کننده این بروزرسانی در لیست سونی موبایل میباشد.

هنوز مشخص نیست علاوه بر ارتقایِ پچ امنیتی اتفاق دیگری افتاده است و در صورت وجود چنین احتمالی، سایر تغییراتی که در این بروزرسانی لحاظ شده اند شامل چه مسایلی میباشد، اما بدیهی است که تا چندی دیگر این موضوعات مشخص خواهند شد. شما همواره میتوانید با مراجعه به آپدیت یاب اختصاصی اکسپریا به مشاهده روند انتشار بروزرسانی هایِ جدید بپردازید.

ورود به آپدیت یاب اختصاصی اکسپریا