نزدیک به دو ماه از انتشار بدافزارهای Meltdown و Spectre میگذرد که در این مدت سونی تعدادی از گوشی های خود را با ارائه آپدیت های امنیتی در مقابل این دو بدافزار ایمن ساخته است. سونی پس از ارائه آپدیت امنیتی برای میان رده های سال 2017، به سراغ پرچمداران سال گذشته رفت و پس از گذراندن مرحله دوم آپدیت امنیتی، حالا سومین مرحله را هم آغاز کرده است.

در این مرحله سونی آپدیت امنیتی جدید را برای گوشی های سری اسنپدراگون 820 ارائه کرده است. اکسپریا XZ مهمترین گوشی سونی است که امروز این به روزرسانی را دریافت کرده و اکسپریا X Performance و اکسپریا XZs نیز موفق به تجربه آپدیت جدید سونی شدند.

آپدیت جدید اکسپریا XZ و دو گوشی دیگر با شماره ساخت 41.3.A.2.75 هم اکنون برای تمامی مدل های این سه دستگاه عرضه شده است. برای اکسپریا XZ که تنها مدل رسمی عرضه شده در ایران نیز هست، این آپدیت هم اکنون قابل دانلود برای کاربران در کشورمان است.

البته دریافت این به روزرسانی به منطقه رام شما بستگی دارد نه منطقه ای که شما در آن حضور دارید. شما میتوانید با مراجعه به آپدیت یاب اکسپریان، جزئیات انتشار این به روزرسانی و راهنمای پیدا کردن منطقه رام خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریان