اکسپریا XZ Premium با وجود گذشت سه ماه از معرفی هنوز در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه نشده است. این روزها اکسپریا XZ Premium کم کم به بازارهای مختلف وارد میشوند که ایران نیز مثل همیشه در بین اولین ها شاهد ورود این دستگاه به بازار خواهد بود.

بازار ایران یکی از بازارهای بااهمیت برای سونی است که همواره توجه ویژه ای به آن داشته است. پیش از این خبردار شده بودیم که سونی موبایل تصمیم دارد تا اکسپریا XZ Premium را در اواخر خرداد وارد بازار ایران کند. این تصمیم سونی همچنان پابرجا بوده و به زودی نیز عملی خواهد شد.

بر اساس خبرهای رسیده، از هفته آینده اکسپریا XZ Premium به صورت رسمی وارد بازار ایران خواهد شد. به احتمال فراوان در روز یکشنبه رسما شاهد عرضه اکسپریا XZ Premium در ایران خواهیم بود. سونی مثل سال گذشته برای اکسپریا XZ Premium نیز هدایایی در نظر گرفته که امروز جزئیات آن مشخص خواهد شد. قیمت این دستگاه نیز بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده حدود 2.5 میلیون تومان است که در صورت کسب اطلاعات بیشتر آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

آپدیت: طبق اعلام رسمی سونی موبایل، اکسپریا XZ Premium پس از عرضه رسمی در خاورمیانه، پا به ایران خواهد گذاشت. با توجه به زمان عرضه این دستگاه در منطقه، به طور حتم هفته آینده شاهد ورود پرچمدار جدید سونی به ایران نخواهیم بود. اکسپریا XZ Premium طبق اعلام رسمی سونی تا حدود سه هفته دیگر با گارانتی رسمی سامتل وارد ایران خواهد شد.