اکسپریا XZ1 که جدیدترین اسمارت فون معرفی شده توسط سونی است، کم کم خود را برای ورود به بازارهای مختلف آماده میکند. معمولا ایران یکی از اولین بازارهاست که گوشی های سونی در آن عرضه خواهد شد. امسال نیز بر اساس وعده قبلی سونی موبایل، قرار بر این بود تا در نیمه ماه مهر، این تلفن هوشمند قدرتمند در کشور ما عرضه شود.

عرضه اکسپریا XZ1 در نیمه های ماه مهر، ایران را در صف اولین کشورهایی قرار میدهد که پرچمدار جدید سونی در آن عرضه شده است. با این حال سورپرایز بزرگتری در انتظار ماست، چرا که اکسپریا XZ1 قرار است زودتر از آنچه که انتظار داشتیم پا به کشور ما بگذارد.

بر اساس اطلاعات بدست آمده، احتمال عرضه اکسپریا XZ1 در همین هفته در کشور ما وجود دارد. ورود رسمی اکسپریا XZ1 به ایران همراه با هدایای نقدی احتمالا در روزهای آینده رخ خواهد داد. قیمت این دستگاه نیز هنوز به صورت قطعی اعلام نشده، اما گفته میشود قیمتی برابر با مرحله اولین عرضه اکسپریا XZ، یعنی حدود 2 میلیون و 300 هزار تومان تا 2 میلیون و 400 هزار تومان خواهد داشت. اطلاعات بیشتر از عرضه اکسپریا XZ1 را در روزهای آتی به محض دریافت به شما خواهیم رساند.