روز گذشته اکسپریا XZ2 در شهر بارسلون، با مشخصاتی که پیش از معرفی نیز افشا شده بود معرفی شد. در مشخصات سخت افزاری این دستگاه رم 4 گیگابایتی ذکر شد که نسبت به دو پرچمدار قبلی سونی تفاوت خاصی ندارد. البته این مقدار رم همچنان در بین گوشی های هوشمند مقبول ترین میزان رم به حساب می آید.

سونی بر خلاف بسیاری از شرکت ها، معمولاً عادت به ارائه چند نسخه متفاوت از یک گوشی ندارد و معمولاً در تمامی کشورها، گوشی های خود را با یک مشخصه واحد عرضه میکند. با این حال داستان برای اکسپریا XZ2 مقداری متفاوت است. چرا که خبر میرسد سونی تصمیم دارد تا یک نسخه متفاوت با رم 6 گیگابایتی از اکسپریا XZ2 را در برخی از بازارها عرضه کند.

تا این لحظه، دو کشور تایوان و هنگ کنگ، در مشخصات مربوط به گوشی اکسپریا XZ2 به جای رم 4 گیگابایتی، از عدد 6 استفاده کردند. به عبارت دیگر در این دو کشور گوشی اکسپریا XZ2 با رم 6 گیگابایتی عرضه خواهد شد و چه بسا برخی کشورهای دیگر نیز شاهد عرضه این گوشی با رم 6 گیگابایتی باشند. هنوز اطلاعات بیشتری در خصوص اینکه کدام کشورها شاهد عرضه نسخه 6 گیگابایتی اکسپریا XZ2 هستند در دسترس نیست که به محض دریافت اطلاعات بیشتر شما را هم از آن با خبر خواهیم کرد.

منبع: