در مورد اکسپریا XZ4 شایعات زیادی مطرح میشود. در فاصله حدود یک ماه تا معرفی رسمی این محصول به نظر میرسد هنوز جمع بندی نهایی از مشخصات کامل این گوشی امکان نداشته باشد. چرا که هر لحظه یک شایعه جدید از این گوشی منتشر میشود که اطلاعات قبلی را دچار تردید میکند.

امروز اطلاعاتی پیرامون دوربین اکسپریا XZ4 مطرح شد که به نظر میرسد سونی سورپرایز ویژه ای برای هواداران خود خواهد داشت. آنچه که به نظر میرسد این است که سونی در گوشی اکسپریا XZ4 تصمیم به استفاده از دوربین سه گانه خواهد داشت که دوربین اصلی آن رزولوشن 52 مگاپیکسل دارد.

سنسور 52 مگاپیکسلی اکسپریا XZ4 دارای دریچه دیافراگم 1.6 است. اما علاوه بر این سنسور، یک دوربین 16 مگاپیکسلی از نوع تله نیز در پشت دستگاه قرار خواهد گرفت. دوربین سوم نیز از نوع ToF و برای سنجش عمق تصویر است که برای عکس برداری بوکه کاربرد دارد.

این اطلاعات همگی در حد شایعه است که تا روز معرفی اکسپریا XZ4 مطمئناً دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد. تا یک ماه دیگر شاهد معرفی اکسپریا XZ4 خواهیم بود که میتواند خبر خوبی برای هواداران سونی باشد. البته هواداران سونی در ایران مدتی است که از این برند محبوب دور شدند اما اکسپریان خبرهای خوشی برای آنان دارد. منتظر باشید …