xperia-z-preview-18
بخش پشتیبانی وودافون هر هفته جزئیات مربوط به آپدیت محصولات طرف قرارداد خود را ارائه میکند که در این هفته یک دستگاه دیگر از خانواده اکسپریا به لیست به روزرسانی اندروید 5.0 اضافه شد.

در جدیدترین به روزرسانی لیست اسمارت فون های اندرویدی، اکسپریا Z، در کنار اکسپریا Z2 و Z3 در صف تست اندروید 5.0 لالی پاپ قرار گرفت. اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 از اوایل فوریه در صف تست اندروید 5.0 قرار داشتند که حالا اکسپریا Z نیز به این لیست اضافه شده است.

با وجود اینکه ماه فوریه رو به پایان است، اما تست اندروید 5.0 برای این دستگاه هنوز توسط وودافون آغاز نشده است. البته اپراتورهای همچون وودافون معمولا به روزرسانی محصولات خود را دیرتر از به روزرسانی های رسمی سونی انجام میدهند، با این حال عدم شروع مراحل آزمایش اندروید 5.0 برای سه اسمارت فون اکسپریا تا به این لحظه جالب توجه است.

Xperia-Z-Lollipop

سونی پیش از این وعده داده بود به روزرسانی اسمارت فون های خانواده Z را در ماه فوریه به انجام خواهد رساند. فردا آخرین روز این ماه است و عملی کردن این وعده کمی دور از تصور به نظر میرسد. نظر شما در این رابطه چیست ؟ به نظر شما آیا سونی موبایل یک سورپرایز در آخرین روزهای فوریه دارد یا به روزرسانی به ماه مارس موکول خواهد شد ؟