China-Mobile-Xperia-Z2_L50t_7-640x359
به نظر میرسد سونی دیگر برای عرضه پرچمدار جدید خود با مشکلی رو به رو نباشد. چرا که فروش رسمی اکسپریا Z2 از این هفته در چندین کشور آغاز شده و همچنان نیز در حال ورود به مناطق دیگر است. سونی از ابتدای ماه می عرضه اکسپریا Z2 را در تمام کشورهای اروپایی آغاز کرد و قبل از آن نیز چند کشور آسیایی میزبان این پرچمدار بدقول سونی بودند. اما حالا این دستگاه در حال ورود به بازار چند کشور دیگر قرار گرفته است.

کانادا یکی از کشورهایی است که برای ورود اکسپریا Z2 به بازار آن آماده شده است. هم اکنون این دستگاه در کشور کانادا با قیمت 700 دلار از طریق سایت رسمی سونی پیش فروش میشود.
Xperia-Z2-Canada_2-640x479

در استرالیا نیز این گوشی هم اکنون برای پیش فروش آماده شده است. خریداران میتوانند محصول خریداری شده خود را از 8 می تحویل بگیرند. علاوه بر استرالیا در برخی کشورهای جنوب شرق آسیا نیز این دستگاه به فروش میرسد.

اما بازار هند که یکی از مهم ترین بازارها برای سونی به حساب می آید از هفته آینده شاهد حضور پرچمدار جدید سونی خواهد بود. اکسپریا Z2 قرار است از روز 8 می در این کشور عرضه شود.

با عرضه گسترده این دستگاه در کشورهای مختلف انتظار میرود تا در روزهای آینده شاهد حضور گسترده تر این محصول در بازار داخلی کشورمان نیز باشیم.

Xperiablog