sony-xperia-z3

سونی زیاد با اپراتور های آمریکا رابطه ی خوبی ندارد و اکثر پرچمداران این شرکت توسط اپراتور های کمی به فروش گذاشته می شد و اپراتورهای معروف آمریکا تمرکز خود را بر روی برندهایی مثل سامسونگ و اپل می گذاشتند. T-Mobile یکی از معدود اپراتور هایی بود که گجت های شرکت سونی را با شرایط خوبی به فروش می گذاشت و به نظر می رسد به گفته ی TechnoBuffalo این اپراتور بار دیگر با سونی برای معرفی اکسپریا Z3 همکاری خواهد کرد.

شایعات گذشته حاکی از این بوده که ما شاهد طراحی متفاوت اکسپریا Z3 با گوشی های قبلی خود خواهیم بود و سونی در نظر دارد تا طراحی جدید و متفاوتی را برای Z3 به کار گیرد. از نظر سخت افزاری سونی تغییرات جزئی را به این گوشی داده است و می توان اکسپریا Z3 را نسخه ی آپدیت شده و تصحیح شده ی اکسپریا Z2 دانست. به گفته ی شایعات مختلف پردازنده ی این گوشی اسناپ دراگون 801 می باشد. از دیگر مشخصات درز شده به بیرون دوربین 20.7 مگاپیکسلی و 3 گیگابایت رم می باشد.

در حالی که تصویر منتشر شده گوشی را بسیار زیبا جلوه می دهد، اما مشخص نیست که کاربران به خاطر طراحی این گوشی را به برند های دیگر ترجیح دهند. اکسپریا Z3 در ماه سپتامبر معرفی می شود، این دقیقا همان زمانی است که اکثر برندها گوشی های جدید خود را معرفی می کنند و باید منتظر پردازنده ی قدرتمند اسناپ دراگون 805 باشیم. وقتی که بحث اندروید وسط می آید، سخت افزار گوشی نقش مهی را ایفا می کند. سونی از این لحاظ یک مقدار عقب مانده است. سوال مهم این است که سونی برای تشویق کاربران خود چه چیز هایی را به همراه این گوشی ارائه می دهد؟ آیا دوباره با دادن فیلم ها و موزیک های رایگان می تواند نظر کاربران را به خود جلب کند؟ تجربه نشان داده که این امر موفق نبوده است.

منبع:intomobile