Z3
پس از اکسپریا Z2 که شب گذشته آپدیتی را با شماره ساخت 23.1.A.1.28 دریافت کرده بود، حالا نوبت به اکسپریا Z3 رسید که شاهد دریافت این به روزرسانی باشد. به روزرسانی شماره 23.1.A.1.28 از امروز برای مدل D6603 اکسپریا Z3 نیز در برخی مناطق شمال اروپا منتشر شده است.

همانطور که شب گذشته و در خبر مربوط به اکسپریا Z2 خاطرنشان کردیم، این آپدیت به صورت غیر برند و مختص اپراتورها نیست و سونی به زودی آن را به طور گسترده و در مناطق مختلف عرضه خواهد کرد. همچنین لازم به توضیح است که این فریمور در کنار اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3، برای اکسپریا Z3 Compact نیز به تایید رسیده و انتظار میرود به زودی این دستگاه نیز موفق به دریافت این به روزرسانی شود.

آپدیت: از دقایقی قبل این شماره ساخت برای اکسپریا Z3 Compact نیز در دسترس قرار گرفت. با این حساب اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact از امروز دریافت آپدیت جدید را آغاز کردند و باید شاهد آن باشیم که در روزهای آینده این به روزرسانی در مناطق مختلف قابل دریافت باشد.

این آپدیت پنجمین به روزرسانی نرم افزاری اکسپریا Z3 با نسخه اندروید 5.0.2 میباشد که برادر کوچکترش نیز به همین تعداد آپدیت را با این نسخه دریافت کرده است. اکسپریا Z2 نیز با چهار آپدیت نرم افزاری از نسخه اندروید 5.0.2 در پشت سر این دو دستگاه قرار دارد.