so-02g
موسسه تحقیقاتی GfK گزارشی از وضعیت فروش گوشی های هوشمند در کشور ژاپن را ارائه کرده که در آن لیست پرفروش ترین گوشی های هوشمند این کشور نیز قرار گرفته است. در لیستی که این موسسه ارائه کرده است گوشی های برترین گوشی های هوشمند از نظر فروش در ماه گذشته میلادی قرار دارند که در این بین رتبه نخست در اختیار اکسپریا Z3 کامپکت، مینی پرچمدار سونی است.

در این لیست نسخه مخصوص اپراتور DoCoMo اکسپریا Z3 کامپکت به عنوان پرفروش ترین گوشی هوشمند ژاپن شناخته شده است. این جدول نشان میدهد که کاربران در ژاپن به خرید اسمارت فون های برند اپراتورهای علاقه ویزه ای دارند به طوری که در رتبه اول تا دهم این جدول نام هیچ گوشی آزادی مشاهده نمیشود. پس از اکسپریا Z3 کامپکت که در رتبه نخست قرار گرفته است، نسخه های مختلف آیفون 6 از اپراتورهای مختلف رتبه های دوم تا ششم را در اختیار دارند. نسخه au اکسپریا Z3 نیز دومین گوشی هوشمند پر فروش سونی است که رتبه هشتم پرفروش ترین گوشی های هوشمند ژاپن را در اختیار دارد.

Top-ten-smartphone-sellers-in-Japan-April-4th-through-the-10th

اما این موسسه علاوه بر این، لیست 10 گوشی پرفروش اپراتور DoCoMo را نیز منتشر کرده که اینجا نیز اکسپریا Z3 کامپکت در رتبه نخست قرار گرفته است. در این جدول اکسپریا Z3 پس از دو نسخه آیفون 6 در رتبه چهارم قرار گرفته است. در گزارش های قبلی ارائه شده از بازار ژاپن رتبه های نخست در اختیار آیفون بوده که سونی یک بار دیگر رتبه نخست را در زادگاه خود باز پس گرفته است.

Top-ten-DoCoMo-smartphone-sellers-for-April-4th-through-the-10th

phonearena