xperia-sony-logo
طرفداران و علاقه مندان سونی به زودی شاهد یک تحول بزرگ در خانواده اسمارت فون های Z خواهند بود. اکسپریا Z4 همین دستگاهی است که یک انقلاب بزرگ در بین گوشی های هوشمند اکسپریا ایجاد خواهد کرد. سونی به یک باره برنامه های خود را تغییر داد تا اکسپریا Z4 را به محصولی تبدیل کرده باشد که میتواند یک انقلاب بزرگ در اسمارت فون های سونی ایجاد کند.

این روزها اخبارهای ضد و نقیضی از اکسپریا Z4 به گوش میرسد. پس از اینکه گفته شد اسمارت فونی که تا به امروز با کد E6553 به نام اکسپریا Z4 شناخته شده بود قرار است با نام اکسپریا Z3 Neo عرضه شود حالا نیز جزئیات جدید از اکسپریا Z4 منتشر شده که ما را بیش از پیش به این دستگاه علاقه مند میکند.

ViziLeaks که یکی از مشهورترین افراد در درز اطلاعات محرمانه شرکت ها در جهان است چند روز قبل عنوان کرد که اطلاعات منتشر شده در مورد اکسپریا Z4 متعلق به دستگاهی به نام اکسپریا Z3 Neo بود. حالا او در یک توییت دیگر اطلاعات جدیدی از اکسپریا Z4 را برای ما نمایان میکند. او اکسپریا Z4 را اسمارت فونی که میداند که از بدنه تمام فلزی برخوردار است. در صورت تایید این خبر ترکیب شیشه و فلز که از اکسپریا Z تا Z3 شاهد آن بودیم به پایان میرسد و در اکسپریا Z4 باید شاهد یک طراحی کاملا متفاوت و جدید باشیم.

اما ViziLeaks از ویژگی دیگری در اکسپریا Z4 سخن میگوید که ما بی صبرانه منتظر آن بودیم. استفاده از سنسور اثر انگشت که جای خالی آن در پرچمداران سونی شدیدا حس شده بود. معرفی این دستگاه نیز بنابر گفته ViziLeaks به ماه سپتامبر (شهریور) موکول شده که گویا نمایشگاه IFA برلین مقصد نهایی این دستگاه خواهد بود.

v7uy3aa42429zno9itlj

با تشکر از: HO3EIN