Sony_Xperia_Z4_usb
اکسپریا Z4 همچنان نقش اسمارت فونی مرموز را برای سونی بازی میکند. این دستگاه چند هفته قبل در ژاپن به نمایش گذاشته شد، اما خبرها از احتمال معرفی یک محصول متفاوت با آن برای بازارهای جهانی دارد. ما هنوز در مورد این محصول و اینکه پرچمداری که قرار است در بازارهای جهانی وارد گردد اطلاعی نداریم. با این حال شایعات زیادی از احتمال عرضه این دستگاه در بازارهای جهانی و با نام اکسپریا Z3+ به گوش میرسد.

در کنار تمامی این شایعات، امروز یک توییت از evleaks منتشر شد که در آن از عرضه اکسپریا Z4 در ایالات متحده آمریکا در آینده ای نزدیک خبر میدهد. بنابر این توییت، اکسپریا Z4 در کنار محصولات دیگری همچون iPad mini 4، LG G Pad X 8.3 و HTC Desire 526 قرار است توسط اپراتور معتبر Verizon در آمریکا عرضه شود.

سونی پیش از این سابقه همکاری با Verizon را در جهت عرضه گوشی های هوشمند اکسپریا دارد. اکسپریا Z3v آخرین اسمارت فون سونی است که در آمریکا و به طور اختصاصی برای اپراتور Verizon عرضه شد. اما سوال اینجاست که این اکسپریا Z4 که evleaks از آن صحبت کرده چه دستگاهی است ؟ آیا همان اسمارت فونی است که ماه قبل در ژاپن به نمایش گذاشته شد یا پرچمدار بعدی سونی است که گفته میشود در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد؟

Verizon-Xperia-Z4-iPad-mini-4-LG-G-Pad-X