Sony-Xperia-Z4
سیاست حفظ اطلاعات محصولات سونی دیگر پاسخگوی عطش طرفداران سونی نیست! با اینکه امسال اطلاعات درز کرده از اکسپریا Z4 به مراتب کمتر از پرچمداران قبلی سونی بوده اما در چند روز اخیر شاهد درز اطلاعات و تصاویری جدید از این محصول بودیم که تا حد زیادی جزئیات گل سر سبد محصولات سونی را برای ما مشخص کرده است.

OnLeaks همان مرجعی که چند روز قبل در یک توییت کوتاه جزئیات ابعاد اکسپریا Z4 را منتشر کرده بود حالا نیز تصویری منتسب به اکسپریا Z4 را برای شما نمایش داده است. این تصویر اسمارت فونی ار خانواده اکسپریا را نشان میدهد که در حال اجرای اندروید 5.0 است.

در این تصویر محل قرارگیری دوربین جلو و سنسور در مقایسه با اکسپریا Z3 جا به جا شده است. ضمن اینکه بلندگوی های بالای دستگاه نیز تا حدی شبیه به اکسپریا Z2 است و دیگر از بلندگوهای خاص اکسپریا Z3 خبری نیست. لبه های دور دستگاه بی شباهت به اکسپریا Z3 نیست اما حاشیه بالای دستگاه به نظر میرسد کمتر از آن چیزی باشد که در اکسپریا Z3 دیده بودیم. با توجه به انتقال بلندگو به بالای دستگاه حاشیه بالای دستگاه کمتر از قبل دیده میشود. هر چند که ما در این تصویر قسمت پایین دستگاه را مشاهده نمیکنیم ولی در صورت کاهش حاشیه پایین دستگاه نیز انتظار استفاده از یک صفحه نمایش بزرگتر از 5.2 اینچ در بدنه ای با ابعاد برابر با اکسپریا Z3 منطقی است.

Xperia-Z4-Official-Pic-leaked-online

این تصویر را اگر با تصاویری که از فریم دور دستگاه که چندی قبل به بیرون درز کرده بود مقایسه کنیم صحت آن بیش از پیش مشخص خواهد شد. چرا که در قسمت راست دستگاه بر خلاف اکسپریا Z3 که پورت کارت حافظه در آنجا تعبیه شده بود هیچ درگاهی مشاهده نمیشود. با توجه به حذف درپوش یو اس بی و انتقال آن به پایین دستگاه احتمال انتقال درگاه کارت حافظه به سمت چپ و کنار پورت سیم کارت وجود دارد. قطعا اطلاعات بیشتری از اکسپریا Z4 را در روزهای آینده بدست خواهیم آورد که آن را برای شما قرار میدهیم.
Xperia-Z4-chassis_4-640x427