sonylogoxperia
اگر به خاطر داشته باشید، چند ماه قبل، اسناد موجود در یک ایمیل پس از ماجرای هک سرورهای سونی منتشر شد. در این ایمیل به احتمال استفاده از گوشی های اکسپریا در مجموعه بعدی فیلم جیمز باند اشاره شد. در این ایمیل، سونی به سازندگان فیلم جیمز باند پیشنهاد داد تا در مجموعه بعدی از گوشی های اکسپریا در قسمت هایی از این فیلم استفاده کنند.

این خبر تا چند ماه مسکوت مانده بود اما امروز تصاویری جدید منتشر شده که احتمال استفاده از گوشی های سونی در این فیلم را مطرح میکند. در این تصویر از حرف 5 در کنار اکسپریا استفاده شده که احتمالا به پرچمدار نیمه دوم سونی یعنی اکسپریا Z5 اشاره دارد.

سری فیلم‌های جیمز باند، مجوعه‌ای از فیلم‌هایی است که براساس شخصیت داستانی خیالی خلق شده و از سال ۱۹۶۲ تا به امروز تولید این فیلم ادامه دارد. این فیلم دومین فیلم پر فروش تاریخ در سبک فیلم های دنباله دار است که سونی با علم به محبوبیت بالای این فیلم قصد دارد تا از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغات گوشی های اکسپریا استفاده کند. اکسپریا Z5 در حال آماده سازی از طرف سونی است که امید دارد بتواند جایگاه این شرکت را در بازار گوشی های هوشمند بهبود ببخشد. با وجود تمام شایعات هنوز اطلاعات موثق از اکسپریا Z5 و مشخصات این دستگاه در دسترس نیست.

Xperia-Z5-Made-for-Bond-640x569

xperiablog