DSC_000002
امروز برای علاقه مندان به سونی و گوشی های اکسپریا سرتاسر خبر خوش بود. معرفی رسمی گوشی های خانواده Z5 در ایران این فرصت را در اختیار ما قرار داد تا از آینده گوشی های این خانواده در بازار کشور اطلاعاتی را بدست آوریم.

آنهایی که بی صبرانه به دنبال ورود رسمی گوشی های خانواده اکسپریا Z5 به بازار کشور هستند باید بدانند که انتظار آنها زیاد به طول نخواهد انجامید. بر اساس گفته های مسئولان سونی موبایل در ایران گوشی اکسپریا Z5 تا دو هفته دیگر به طور رسمی و با گارانتی شرکت های پشتیبان به بازار کشور خواهد آمد.

اکسپریا Z5 Compact هم در این قافله از اکسپریا Z5 عقب نخواهد افتاد و این گوشی ریز نقش نیز تا دو هفته دیگر راه خود را به ویترین مغازه های کشور پیدا خواهد کرد.

اما گوشی اکسپریا Z5 Premium که شاید محبوبترین عضو این خانواده نیز باشد هنوز آمادگی کامل را برای ورود به بازار ندارد. اگر چشم به خرید این دستگاه دوخته اید باید به استحضار برسانیم که ورود این دستگاه به بازار با یک ماه فاصله دیرتر از دو عضو دیگر خواهد بود. پس شاید اواخر آبان یا اوایل آذر در بهترین حالت ممکن پای اکسپریا Z5 Premium به بازار کشور باز خواهد شد.