xperia_z5_leaked
هنوز شایعات پیرامون اکسپریا Z5 به یک جمع بندی نهایی نرسیده که این روزها شایعات زیادی در مورد نسل ارتقا یافته پرچمدار بعدی سونی با نام اکسپریا Z5 Plus به گوش میرسد. در هفته های گذشته چندین نمونه اطلاعات از جمله تصویر رندر شده و جزئیات سخت افزاری از اکسپریا Z5 Plus به بیرون درز کرد. شاید تصور ما از اکسپریا Z5 Plus اسمارت فونی باشد که در سال آینده عرضه میشود اما جدیدترین اطلاعات بدست آمده از این دستگاه از مراحل پایانی آزمایش بر روی این دستگاه خبر میدهد.

وبسایت Zauba هندوستان، اطلاعات جدیدترین اسمارت فون های وارد شده به خاک این کشور را اعلام کرد که در بین آنها نام مرموز +S70 هم دیده میشود. +S70 اسم رمز همان اسمارت فونی است که گفته میشود با نام اکسپریا Z5 Plus معرفی خواهد شد. این دستگاه هم اکنون به منظور انجام برخی آزمایشات به کشور هندوستان ارسال شده و تحت بررسی قرار گرفته است.

از این دستگاه تنها 3 نمونه به کشور هند وارد شده که برای این تعداد قیمت 194,981 روپیه به ثبت رسیده است. نکته عجیب اینجاست که قیمت هر واحد از این دستگاه 64,994 روپیه برابر با تقریبا 900 یورو (1000 دلار) است. این قیمت برای یک اسمارت فون بسیار زیاد است و تنها چیزی که به ذهن ما میرسد این است که اکسپریا Z5 Plus همانطور که پیش از این نیز در مورد آن صحبت شده بود از مشخصاتی حیرت آور برخوردار خواهد بود! به هر حال باید منتظر باشیم تا ببینیم غول جدید سونی چیست و چه زمانی از راه خواهد رسید.

zauba