2546387_218

 

ایرانسل تنها اپراتور کشور با پوشش سراسری است که تابحال موفق به اخذ “پروانه ارتقاء شبکه به نسل‌های بالاتر” شده است. پیش از این و در سیزدهم مردادماه، “موافقتنامه ارتقاء پروانه” بین مدیرعامل ایرانسل و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبادله شده بود و حالا، پس از یک دوره راه‌اندازی آزمایشی، شبکه نسل ۳ و ۴ ایرانسل با اعطای “پروانه ارتقاء شبکه” به صورت رسمی راه اندازی شد.

پیام رسمی شرکت ایرانسل نیز برای مشترکین خود بدین شرح است:

ضمن تبریک به شما ایرانسلی عزیز،مفتخریم به اطلاع برسانیم که شرکت ایرانسل به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه با پوشش سراسری پروانه ارائه نسل های 3،4 و بالاتر اینترنت همراه را دریافت نمود و بهره برداری از این پروژه عظیم از امروز 4 شهریور به طور رسمی آغاز شد. این موفقیت بدون پشتیبانی شما ممکن نبود.

ایرانسل تجربه‌ای بسیار متفاوت از اینترنت همراه را برای مشترکین خود به ارمغان آورده و مفتخر است به عنوان اپراتور دارای پوشش سراسری شبکه، نسل 3 و 4 اینترنت را بر بستر تلفن همراه به مشترکین خود عرضه کند. بدین ترتیب، تمامی مشترکین ایرانسل، بدون نیاز به تعویض سیم کارت خود و یا پرداخت هرگونه هزینه راه اندازی یا فعال سازی، یا الزام در خرید بسته‌ای خاص، صرفا با حضور در مناطق تحت پوشش، می‌توانند از کیفیت متمایز این خدمات بهره مند شوند. علامت‌های H، H+ یا 3G و حتی 4G یا LTE روی نمایشگر تلفن همراه نشان می‌دهد که مشترک در شبکه اینترنت پهن باند همراه قرار دارد. هم اکنون خدمات اینترنت در نسل‌های بالاتر، در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اهواز، تبریز، رشت، ارومیه، کرمانشاه، همدان، خرم آباد، سنندج، بندرعباس، اراک، اردبیل، قزوین، قم، زنجان، ایلام و اسداباد ارائه شده و به سرعت در حال گسترش است.

و اما نرخ تعرفه بسته های 3G ایرانسل طبق جدول زیر ارائه میشود:

 

IMG_20140827_173657